Ciekawą formą reklamy są różnego rodzaju przypinki reklamowe. Reklamują one dany produkt, głoszą jakieś ciekawe hasło reklamowe lub informują o jakimś wydarzeniu. Te przypinki reklamowe czy też plakietki lub buttony (to wszystko inne określenia przypinek) są na ogół okrągłe (choć mogą też być prostokątne), kolorowe i od razu przyciągają wzrok.

Przypinki mają różne rozmiary od małych po duże, czyli występują w wielkościach 58 mm, 25 mm, 75 mm czy 36 mm. Badziki są kwadratowe, w kształcie serca, okrągłe. Zamawiając tego rodzaju reklamę wiemy, że ludzie chętnie przypną ją do swoich ubrań i będą się z nią obnosić. Wszyscy lubią przypinki reklamowe, lubimy je zbierać i kolekcjonować, wieszać na zasłonkach czy w swoich pokojach.

Druk na przypinki odbywa się na maszynach najwyższej jakości, doskonale są odwzorowane kolory a wszystkie szczegóły bardzo dobrze widoczne. Każdy może zaprojektować swój własny wzór na przypinki reklamowe. Producenci są otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje a wyprodukowane buttony, jak popularnie są nazywane przypinki, są najwyższej jakości, nie ścierają się, nie niszczą a kolory są jaskrawe jak najdłużej. Gdzie możemy zamówić przypinki? Na przykład od Buttonfly.pl oferujące przypinki najwyższej jakości.

przypinki zrealizowane na zamówienie przez Buttonfly

Ciekawą propozycją są także magnesy na lodówkę, zawsze staramy się zbierać jak największą kolekcję magnesów z naszych podróży. Magnesy mają różne kształty, przedstawiają różne miasta, zabytki, reklamują rożne eventy i produkty. Magnesy są kolorowe, dobrze nadrukowane, mają bardzo dobre i jaskrawe kolory. Magnesy służą także do dekoracji naszych mieszkań.

Komentarze

  • Michaś

    Gadżety to świeny pomysł na niespodziankę 🙂