Zintegrowane systemy zarządzania obiektami związanymi z urodą i zdrowiem przeznaczone są zarówno dla właścicieli takich obiektów, jak dla ich pracowników oraz klientów. Systemy rezerwacyjne umożliwiają sprawdzenie dostępności poszczególnych usług oraz dokonanie rezerwacji w wybranym przez siebie terminie.

rezerawacja online

Nie jest konieczne prowadzenie rozmów telefonicznych ani osobiste wizyty, wszystko realizowane jest, jako rezerwacja online, szybko, bezproblemowo i z dowolnego miejsca, które umożliwia nam korzystanie z internetu. System rezerwacji online (doskonałym narzędziem jest tutaj oprogramowanie Versum) to przede wszystkim większa wygoda i szybsze zarządzanie świadczonymi usługami, panel, do jakiego zyskujemy dostęp pokazuje nam jasno konkretne zamówienia na dane zabiegi i pozwala odpowiednio nimi zarządzać.

Oprogramowanie wykorzystywane w salonach odnowy biologicznej, salonach fryzur, czy kosmetyki to najwyższy standard obsługi i najlepszy sposób na zminimalizowanie uciążliwości procesu rejestracyjnego, jakie zazwyczaj w takich miejscach występuje.