Wybierając się na zakupy ze stylistką zyskujesz bardzo dużo. To właśnie stylistka doradzi Ci najlepiej jak powinnaś się ubierać. Może od dawna nosisz szare ciuchy, które dodają Ci lat i w głębi serca źle się w nich czujesz? elan-1623089_960_720Może właśnie poszukujesz swojego stylu i błądzisz wybierając za jaskrawe ubrania albo źle dobrane dodatki, bo najzwyczajniej w świecie sztuka stylowego ubierania się jeszcze jest Ci obca. Nie jedna kobieta ma z tym problem. Mimo, że uwielbia robić zakupy, to wraca z nich rozczarowana. Okazuje się, że kupiony płaszcz nijak się ma do jej koloru włosów i jakoś tak nie odpowiada stylowi żadnej z torebek, które posiada w domu. Płaszcz ładny, tylko co z resztą? Jak dobrać do niego buty, torebkę?
A może jesteś młodą mamą, która od kilku lat zajmuje się swoim dzieckiem i już zapomniałaś jak to jest ubrać się stylowo i modnie. Zaraz… co w ogóle jest teraz na topie? Zajmując się dzieckiem 24 godziny na dobę takie sprawy przestały mieć dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie, najważniejszy jest Twój maluch oraz to żeby był zdrowy. Reszta niby się nie liczy. No właśnie. Niby. Bo przecież ważne jest także to by mama też czuła się dobrze i odzyskała formę. Warto umówić się na zakupy ze stylistką (Kraków zob.StyleAndMore), która pomoże nam wrócić do świata ciuchów, pokaże co jest modne i jak powinnyśmy się ubierać. Co nam pasuje, a z czego rezygnować. Podpowie w jakich ciuchach wyglądamy promiennie a które dodają nam lat. Każda kobieta powinna odnaleźć swój własny niepowtarzalny styl. Zakupy ze stylistką będą dla nas przyjemne i na 100 procent wyjdziemy z nich zadowoleni.
Czasami stylistka potrafi zdziałać cuda. Kobiety po wspólnych zakupach, dowiadują się jakie kolory powinny nosić, w czym ładnie wyglądają i wtedy nic już nie jest takie samo a kolejne zakupy z wiedzą, którą zdobyłyśmy dzięki stylistce, sprawiają już tylko radość.