Już niedługo nastanie wiosna, a wraz z nią sezon na śluby i rodzinne uroczystości. Jeśli zatem magiczne miasto Kraków jest miejscem, w którym zamierzasz zorganizować tego typu uroczystości, to z całą pewnością zainteresuje Cię oferta wynajmu drona. Urządzenie jakim jest dron pozwala wykonać fantastyczne ujęcia. Zdjęcia z lotu ptaka potrafią być porywające i zdecydowanie przewyższać atrakcyjnością zdjęcia naziemne.

dron na ślubie - Kraków 2016Dron na ślubach w ciekawych miejscach jak Kraków to strzał w dziesiątkę!

Gdzie szukać drona? Najlepiej znaleźć firmę, która od wielu lat zajmuje się fotografią i filmowaniem oraz posiada na wyposażeniu własny dron z pomocą którego wykonuje zdjęcia. Dzięki doświadczeniu takiej firmy będziemy mogli mieć pewność co to ich umiejętności, a zarazem że przepięknie zachowają nasze wspomnienia. Zwróćmy też uwagę, aby firma posiadała nowoczesny i dobrej klasy sprzęt oraz obsługiwali go fachowcy posiadający świadectwo kwalifikacji wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Inaczej ich loty dronem będą nielegalne i z naszych zdjęć może nic nie wyjść.

Wiadomo, że każdy szuka na swoją uroczystość jakiejś szczególnej atrakcji, chciałby aby jego ślub miał odpowiednią oprawę i został zapamiętany na długo. Stąd właśnie gorąco zachęcam Was do wykorzystania w tym celu najnowszej technologii jaką jest dron i nagrania różnorodnych scen ze ślubu z lotu ptaka. Filmy nakręcone z dużej wysokości czy zdjęcia wykonane z użyciem drona będą wspaniałym urozmaiceniem każdej weselnej pamiątki czy albumu.

Wynajem drona wraz z obsługą, dzięki któremu robienie zdjęć czy nakręcanie filmów z powietrza stało się możliwe i dostępne dla każdego, wcale nie jest drogi. Taki dron udostępnia – www.rentgrandfox.pl/dron/ – RentGrandfox Kraków i ceny u nich zaczynają się już od 500zł. Moim zdaniem to rozsądna propozycja, warta uwagi.